ЕКСПРЕСИВНИЙ

Fiat 500X висловлює цінності, які перетворили 500 в символ, визнаний в усьому світі. Потрібно тільки глянути, щоб побачити особливості, які він успадкував від історичної моделі: закруглені подвійні фари, трапецієподібний виступний капот, хромовані крила по обидві сторони логотипу FIAT, і повітрозабірники, які роблять передню частину усміхненою. В задній частині окремі блок-фари в оточенні блискучого кільця, округле заднє вікно і логотип FIAT та хромована ручка. Сьогодні, 500X доступний в версії City Look, в більш столичному та витонченому вигляді, з хромонваними деталями, які підкреслюють його цінність.

ЕКСТЕР'ЄР 360°

ЗНАКОВИЙ І ВЕСЕЛИЙ, ЯК КОЖНИЙ 500, ВІН
ВИДІЛЯЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ ЙОГО МОДНИМ
СТИЛЕВИМ ДЕТАЛЯМ. ОЦІНІТЬ ЙОГО
З КОЖНОГО КУТА.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 360°

ПЕРЕДНІ БЛОК-ФАРИ

З денними ходовими вогнями і протитуманними фарами з віражною функцією, подвійні передні фари є повторним елементом стилю сім’ї 500, який робить передню частину відразу пізнаваною.

КОЛЕСА

Є великий набір легкосплавних колесних дисків, доступних для 500X City Look. Це16-дюймові з блискучими сірими ковпаками, 16-дюймові блискучі легкосплавні диски з алмазною обробкою, 17-дюймові сатиновані сірі легкосплавні диски, 17-дюймові матові чорні лекгосплавні диски з алмазною обробкою і 18-дюймові блискучі сірі. Наймоднішими і найкоштовнішими є однак блискучі сірі або матові з алмазною обробкою 18-дюймові диски.

ТОНОВАНІ ЗАДНІ ВІКНА

Гарантують конфіденційність ваших пасажирів і роблять стиль вашого Fiat 500X ще більш ексклюзивним.

ЕКСТРА КОМФОРТ

Усередині якість Fiat 500X можна побачити з першого погляду. Вишукані м’які на дотик матеріали, охоплююча тривимірна передня панель, вставки на центральній консолі трансмісії і дверні панелі з карбоновим виглядом або поверхнею під матовий алюміній. Для сидячих місць забезпечений ідеальний комфорт завдяки просторим і обволікаючим сидінням, покритим двотоновою чорно-сірою або чорно-червоною технічною тканиною. Боки сидінь збагачені деталями з використанням особливих матеріалів, а центральна частина виконана з електрично звареної тканини з вставками з “prêt-à-porter” та еко-шкіри. Ексклюзивна освітленість створює унікальну атмосферу, яка робить відчуття на борту ще більш приємними.

ІНТЕР'ЄР 360°

НА БОРТУ 500X ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО
СВОЇХ ПАСАЖИРІВ, ЗАВДЯКИ УНІКАЛЬНИМ ЕЛЕМЕНТАМ.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 360°

РУЛЬОВЕ КОЛЕСО І ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ

Рельєфне спортивне рульове колесо забезпечує відмінний захват і ідеальне положення для рук. Бортова приладова панель з трьох круглих елементів нагадує історичний 500. Найбільш вражаючим є 3,5-дюймовий дисплей TFT, який забезпечує водієві всю необхідну інформацію в простій і безпосередній манері, а також пропонує безліч можливостей для персоналізації.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТУНЕЛЬ ТРАНСМІСІЇ

Тунель з його вишуканим карбоновим виглядом і поверхнею під зачищений алюміній містить в собі систему управління селектором режиму роботиMoodSelector™ і управління електричного стоянкового гальма, яке замінює традиційне “ручне гальмо” – їм легко працювати, і воно звільняє простір між сидіннями.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕДНІ СИДІННЯ

Для поїздки в повному комфорті можна відрегулювати по висоті, вперед і назад місце водія, а також кут нахилення спинки сидіння.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Просторий і універсальний, він може мати місткість від 350 літрів до 1000 літрів із повністю опущеними задніми сидіннями, також він може бути оснащений знімною вантражною полицею, яку можна використовувати з двох сторін і скоригована по висоті.
Тягове зусилля
Максимальне (с гальмами) навантаження при буксируванні до 1200 кг

КАСТОМІЗАЦІЯ

Щоб додати кольору, доступні п’ять пакетів Xtra (червоний, білий, чорний, бронзовий, бежевий) для обтічників дзеркал, дверних молдингів і стикерів для даху / капоту, які чудово гармонують з легкосплавними дисками.
Для тих, хто бажає мати повністю хромований вигляд доступний пакет Chrome Xtra.

СИСТЕМИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Привабливий та функціональний, 500X має широкий набір систем для транспортування спортивного обладнання, таких як велосипеди, дошки для серфінгу, лижі і сноуборди, а також велику кількість аксесуарів, розроблених для максимального використання багажного відділення, включаючих полиці, сітки і органайзери.
А для більшого комфорту 500X пропонує вам два пакети для відпочинку: літній і зимній пакети Xtra, які включають велосипедну стійку і стійку для лиж відповідно разом із захистом багажного відділення.

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

Для перетворення вашого автомобіля в ексклюзивний предмет, компанія MOPAR розробила ряд 18-длюймових легкосплавних колісних дисків, присвячений 500X, які доступні з 5 ексклюзивними оздобленнями.

ЕКСТРОВЕРТНИЙ

500X означає подорожувати з легкістю завдяки технологіям, які роблять водіння більше веселим, а життя на борту більш простим.

СЕЛЕКТОР ВИБОРУ РЕЖИМУ ВОДІННЯ

За допомогою пульта управління, яке розташоване на центральному тунелі трансмісії, можна вибрати один з трьох доступних режимів водіння – Auto, Sport, All-Weather (Авто, Спорт, всепогодний) – які оптимизують динаміку водіння через регулювання поведінки автомобіля.

ІНФОТЕЙНМЕНТ

На борту у вас є підрульові пелюсткові перемикачі, система голосових команд Bluetooth® та потокове аудіо Bluetooth разом с програмою eco:Drive™, а також інформаційно-розважальна системаUconnect™.
Система Uconnect™ за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану дозволяє керувати мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі: аналогове і цифрове радіо (DAB) і основні носії (медіаплеєр, iPod, iPhone, смартфон), які підключаються через USB-порт і роз’єм Aux-in.
Пристрій Uconnect Radio Nav 5’’ пропонує навігацію TomTom 2.5D, тоді як 6.5″ Uconnect Radio Nav має супутникову навігацію з картами 3D, динамічне прокладання маршруту і пристрій “One Shot Voice Destination Entry” для введення адрес за допомогою голосових команд.
Нова система Uconnect™ LIVE дозволяє клієнтам – через підключення їх смартфонів – користатися багатьма додатками бортової системи, тому вони можуть завжди бути на зв’язку з своїми друзями на Twitter; слухати 35 мільйонів музикальних треків на Deezerі понад 100 тисяч радіостанціій на Tune-In; отримувати в реальному часі світові новини від Reuters і інформацію про дорожній рух, камери стеження і погоду завдяки послугам TomTom LIVE.
І це ще не все. Ви можете покращити ваш стиль водіння завдяки програмі eco:Drive™ і заощадити на паливі,  а також перевіряти в реальрному часі рівень викидів CO2 вашого автомобіля.
А також ви можете стежити за становм вашої машини з програмою my:Car, яка буде нагадувати вам, де ви зупинились,інформувати про рівень палива та будь-які відхилення в вашому автомобілі.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT™

ЕКСТРАОРДИНАРНИЙ

З 500X ви можете насолоджуватися вашою поїздкою з повним душевним спокоєм завдяки його поліпшеній системі безпеки, яка, крім 6 подушок безпеки, включають бі-ксенонові фари, систему ESC, 3 різні пристрої безпеки.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Чутливість радара
Система попереджає вас своїми радарними і відео датчиками, якщо вона виявляє надмірну різницю в швидкості між вашим 500X і автомобілем попереду, і своєчасно попереджає вас, з тим щоб уникнути будь-яких шансів на зіткнення. Якщо з якоїсь причини, ви не вживаєте заходів, система автоматично активує гальмівну систему.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

Для повної оглядовості
“Сліпи зони” – більше не проблема, тому що система перевіряє присутність машин в найкритичніших місцях і попереджає вас мигаючим світлом на зовнішних дзеркалах заднього виду. Те ж саме відбувається при русі заднім ходом, якщо з боку наближається автомобіль.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ ПО СМУЗІ

Щоб дотримуватися правильної смуги руху.
Система входить в дію, якщо ви раптово починаєте міняти смугу руху (без використання покажчиків повороту). Візуальна індикація на прилодовій панелі супроводжується опором керма при зміні напрямку.

New Fiat 500X City Look

https://youtu.be/39Vk0MkJxpI

Завантажити брошури для FIAT 500X CITY LOOK