Так як нова смуга, що робить бампер вище і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або як його нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність до оновлення, не втрачаючи своєї неминущий дух.

Зовнішній вигляд Fiat 500 Abarth дуже гарний, а головне при цьому максимально функціональний. В арсеналі Абарта аеродинамічний пакет, що включає в себе масивні бампери з повітрозабірниками, (для охолодження двох інтеркулерів), розширені колісні арки, бічні пороги, задній дифузор і спойлер, для збільшення притискної сили та оптимізації повітряних потоків. У задній частині Фіат Абарт отримав пару симетричних хромованих патрубків спортивної вихлопної системи.

ДИВОВИЖНИЙ. ЯК І ЙОГО АКСЕСУАРИ.

Можливості персоналізації нового Fiat 500 Abarth дійсно нескінченні. Все, що вам потрібно зробити, це включити свою уяву.

Ходова частина

Ходова частина спортивного Фіата 500 спереду отримала підвіску McPherson, ззаду укомплектована поздовжніми важелями, гвинтовими пружинами і поперечними стабілізаторами. Fiat Abarth 500, оснащений всім самим необхідним для комфортного користування автомобілем. Вже в базовій комплектації Ви отримуєте кондиціонер, електросклопідіймачі, бічні дзеркала з електросервоприводом, музику Interscope з радіо, CD і MP3 і фірмову систему Blue & Me. За додаткову вартість Ви можете отримати шкіряну оббивку салону в стилі ательє Abarth.

Завантажити брошури для FIAT ABARTH