ДУХ КУБІЗМУ

Найчистіші геометричні форми, палітра сліпучих кольорів і найкомфортніші дивани. Це були речі, які давали нам натхнення, коли ми проектували Qubo.

ДИЗАЙН БЕЗ ЕТИКЕТОК

Qubo не зупиняється на форми, Qubo – це зміст. Автомобіль з оригінальними і веселими лініями пропонує компактність міського автомобіля з такою вантажопідйомністю, яку ви можете з насолодою заповнювати.

СВОБОДНИЙ ПРОСТІР НА 4 КОЛЕСАХ

Тут є місце для всіх. Завдякискладаним заднім сидінням, ви можете зробити ваш Qubo ще більш просторим..

ТАК БАГАТО ПРОСТОРУ ДЛЯ ВСІХ...

До 650 літрів багажної місткості для пікніка за містом, 2500 літрів для турпоходу на вихідні. З Qubo ви можете регулювати простір.

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА В СТИЛІ...

Плани на завтра: Париж-Пекін або супермаркет за рогом? Кожна подорож це веселі і розслабляючі відчуття, коли ви обладнані як Qubo.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА ТOMTOM І ТЕХНОЛОГІЯ...

Qubo поєднує навігаційні навички вашого TomTom з усією функціональністю Blue&Me™.

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА TRACTION+

Система Traction+ гарантує поліпшену тягу (до 30 км / год), забезпечуючи ваш Qubo якостями позашляховика.

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ DUALOGIC

З роботизованою коробкою передач Dualogic від Qubo, ви можете насолоджуватися швидкою їздою з ще більш низьким споживанням палива.

ЗАХИЩЕНИЙ QUBO - ПРОСТІР БЕЗПЕКИ

Qubo має обволікаючий передній бампер, а пасажирський салон захищенийспеціальними зонами деформації, які поглинають енергію удару.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК

За допомогою блокувальної системи DeadLock, Qubo дозволяє вам відключити всі дверні важелі, що робить неможливим їх відкриття навіть зсередини.

Fiat Qubo

Fiat Qubo Trekking

Завантажити брошури для FIAT QUBO