Fiat 500 Mirror для шанувальників гаджетів офіційно представлений

12.05.2017

Fiat 500 Mirror для шанувальників гаджетів офіційно представлений

Зовсім недавно була представлена спецверсія хетчбека Fiat 500 MareBlu, дизайн якого був розроблений для любителів дайвінгу і моря в цілому. Зараз італійці представили ще одну спецверсію «малюка» – Mirror special series, яка орієнтована на молодих людей.
Від стандартної версії автомобіля новинка відрізняється
ексклюзивним відтінком під назвою Electronica Blue, модифікованими корпусами зовнішніх дзеркал заднього виду і набором унікальних колісних дисків на 14 дюймів, які мають хромовану обробку. До речі, зацікавлені клієнти можуть замовити 15-дюймові колеса. Як відзначають в компанії, «це невелика частина тих унікальних і ексклюзивних рішень, які були використані при створенні особливого автомобіля».

Вперше в лінійці Fiat в моделях 500 Mirror і MY17 втілені інноваційні системи інтеграції смартфонів і авто.
У базовій версії цей автомобіль включає в себе все необхідне, що може знадобитися сучасній людині, яка не представляє своє життя без сучасних гаджетів: мультимедійна система розміром у сім дюймів підтримує формати Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, є роз’єми USB, стандартний AUX IN, а управління деякими функціями виведено і вбудовані елементи керування в шкіряне рульове колесо.
Водій автомобіля може безперешкодно користуватися основними програмами свого смартфону прямо на 7-дюймовому екрані системи UconnectTM, вбудованому в центральну консоль.
Підтримка Apple CarPlay дозволяє використовувати ваш iPhone в автомобілі зручно і безпечно. Водій може прокладати маршрути виходячи з обстановки умов руху, здійснювати дзвінки і завжди бути на зв’язку в голосовому режимі і відправляти текстові повідомлення, слухати музику. І це все без відволікання уваги від дороги. Хіба це не круто!
Крім сучасної мультимейной системи, у базове оснащення входить круїз-контроль з обмежувачем швидкості, а також датчики дощу і світла. Для безпеки Fiat 500 Mirror також має 7 передніх та бічних подушок безпеки.
В моторну лінійку Fiat 500 Mirror входить пара бензинових моторів об’ємом 0,9 і 1,2 літра, що розвивають 85 і 69 «конячок» відповідно. Витрата палива у останнього всього 3,8 літра на 100 км, а викиди CO2 нижче 90 г/км в комбінованому циклі. А найпотужніша версія отримала 1,3-літровий турбодизель з віддачею 95 сил.