Fiat 500L оновився для 2017 модельного року

24.05.2017

Після того, як пару років назад Fiat оновив свою модель «500», прийшов час звернути увагу на її більшого «брата» 500L. Для 2017 модельного року міні-MPV отримало ряд модернізацій, що включають свіжий дизайн, додаткові технології і комплектації. За заявою автовиробника, 40% всіх компонентів було замінено на нові.

Перепрофільована решітка радіатора і модифіковані бампера, пара стилізованих світлодіодних фар денного світла, запозичених з 500, плюс нові противотуманки і ліхтарі заднього ходу. Колірна гамма кузова збільшилася до 37 комбінацій.

Оновлена модель скоротила свій діапазон до трьох варіантів. Urban в цілому залишається схожий на нинішню версію, в той час як нове ім’я Wagon застосували для семи-місцевого варіанту. Cross, який раніше називався Trekking, збільшив дорожній просвіт на 25 мм і отримав «позашляховий» стиль з пластиковими накладками на колісних арках і порогах, новими бамперами і захисними пластинами. Його селектор режиму водіння, пропонує три варіанти: Normal, Traction + і Gravity Control. Перші два будуть доступні на швидкості до 30 км / год і допоможуть при русі на слизьких поверхнях (сніг, лід, бруд), а останній підтримує постійну швидкість на спусках і працює виключно в парі з Traction +.

Усередині 500L тепер пропонує нове багатофункціональне рульове колесо, 3,5-дюймовий TFT дисплей в центрі панелі приладів, а на топ-специфікаціях – семи-дюймовий екран системи Fiat Uconnect HD Live з навігацією, Apple CarPlay і Android Auto. Інтер’єр оновився новою графікою і хромованими вставками, з’явилося додаткове місце для зберігання дрібних предметів, покращилося освітлення салону і якість матеріалів з новими варіантами кольорів.

Технології безпеки поповнилися автономним аварійним гальмуванням і камерою заднього виду (яка прийде пізніше). Персоналізація буде запропонована у вигляді різних опціональних пакетів і аксесуарів від Mopar.