ЛІЗИНГ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Лізинг, або отримання авто в оренду з правом викупу, – це вигідне рішення для малого та середнього бізнесу, приватних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Розрізняють 2 види лізингу: фінансовий та оперативний.

При фінансовому лізингу клієнт частинами виплачує повну вартість автомобіля і після закінчення договору лізингу стає повноправним його власником. При оперативному лізингу клієнт отримує в користування автомобіль на необхідний термін і по завершенню договору повертає його назад у лізингову компанію, зменшуючи тим самим як початкові свої витрати, так і щомісячні. Таким чином клієнт може регулярно оновлювати свій автопарк, не зв’язуючись з процесом купівлі-продажу, створенням автогосподарств і постановкою на облік, скорочуючи тим самим бухгалтерські витрати.

Відмінністю даних видів лізингу є схема оподаткування: фінансовий лізинг схожий з покупкою, де автомобіль ставитися на баланс лізингоодержувача, при оперативному – предмет лізингу залишається на балансі лізингової компанії, не обтяжуючи баланс клієнта непрофільними активами.

Послуга автолізингу стане в нагоді тим підприємцям, які розуміють важливість серйозного іміджу, але не бажають виймати кошти з обороту компанії на покупку автомобіля бізнес класу.

Купівля в лізинг стане чудовою альтернативою кредитуванню.

“ULF”

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ ЛІЗИНГУ “ULF”

“АЛЬФА ЛІЗИНГ”

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ ЛІЗИНГУ “АЛЬФА ЛІЗИНГ”

“BEST ЛІЗИНГ”

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ ЛІЗИНГУ “BEST ЛІЗИНГ”

“PrivatBank”

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ ЛІЗИНГУ “PrivatBank”

 

 

 

За детальною інформацією щодо умов лізингу звертайтеся за адресою м. Житомир, вул. Київська, 77а або за телефонами (0412) 48 49 70 та (067) 411 38 48.